Juraj Šulík

V dôsledku aktualizovanej webovej stránky došlo k dramatickému zvýšeniu výnosov. Stránka posilnila kvalitu a vnímanie spoločnosti v našom priemysle. Spoločnosť SEO RANKUJ nám vždy odpovie do niekoľkých minút a poskytne špecializované poradenstvo.

Vladimír Donoval

Ako jeden zo zákazníkov spoločnosti SEO Rankuj môžem povedať, že bez ich optimalizácie a podpory by sme neboli takou veľkou spoločnosťou ako dnes.

Ján Pčola

Toto je najlepšia SEO spoločnosť, s ktorou som bol!

Andreja Pulišová

Spoločnosť SEO Rankuj skutočne splnila každé naše očakávanie. Boli sme veľmi ohromení!

Júlia Anacká

Techniky optimalizácie webových stránok spoločnosti SEO RANKUJ zvýšili za posledný rok počet jedinečných návštevníkov našej webovej stránky až o 786% a významne zmenili rast nášho podnikania.

Martin Šlor

Vďaka spoločnosti SEO Rankuj sme sa stali čoraz rozšírenejšími v našom priemysle, ktorý bol vždy veľmi konkurenčný. Naše rebríčky sa posunuli z 9. alebo 10. stránky na 1. alebo 2. pozíciu v prípade každého kľúčového slova, na ktoré zacieľujeme! Vďaka svojim schopnostiam vo svete SEO Rankuj sa všetci naši zamestnanci budú túto zimu tešiť z príjemného bonusu. Vďaka SEO Rankuj!

Nancy Alois

Až štvornásobne sme zvýšili počet svojich online návštevníkov vďaka spoločnosti SEO rankuj. Upravili naše webstránky a poskytli nám odporúčania, ako to ešte vylepšiť a hlavne lepšie monetizovať. Urobili z nás jednu z najlepších spoločností na svete v našom odbore. Ich správca účtov pre nás veľmi dobre reagoval na všetky naše potreby.

Adela Filipová

Sme veľmi spokojným klientom spoločnosti SEO Rankuj. Naša návštevnosť sa podstatne zvýšila, rovnako ako výrazné zvýšenie kvality našich potenciálnych zákazníkov. Ich úsilie prispelo k 55% zvýšeniu našich tržieb. Robert a jeho tím spolupracovali výborne na tom, že SEO Rankuj prináša výsledky, o ktorých ostatní iba hovoria.

František Ambrovich

SEOrankuj je jedinečné, vyčnievate medzi konkurenciou a skutočne tlieskam všetkému, čo ste pre nás urobili.

Ľudmila Kollárová

Vaša neustála podpora a vaše najlepšie a najmodernejšie technológie ma presvedčili, že podpísanie ďalšej optimalizačnej zmluvy so spoločnosťou SEO rankuj je najlepším prístupom pri udržiavaní náskoku pred konkurenciou.

Juraj Kamarás

Len sme chceli využiť túto príležitosť a poďakovať sa vám všetkým v spoločnosti SEO RANKUJ za vašu tvrdú prácu a odhodlanie pri dosahovaní vynikajúcich výsledkov na našej webovej stránke. Dostať nás z 50. stránky na Google na druhú nie je malý úspech.

Jozef Oberuč

V priebehu troch krátkych mesiacov sme sa už umiestnili na prvej stránke Google pre všetky naše hlavné kľúčové slová. Počas spolupráce so spoločnosťou SEO RANKUJ po dobu 15 mesiacov sme si istí, že budú schopní získať také umiestnenie, ktoré vaša spoločnosť vo vašom odvetvý vyžaduje, aby využila svoj plný potenciál.

Róbert Vystavil

Chcel som Vám chvíľu venovať a dať vám vedieť, ako sme šťastní. Preukázali ste vynikajúce znalosti týkajúce sa najlepších postupov SEO, optimalizačnej stratégie a správy nášho účtu. Najdôležitejšie je, že ste dosiahli výborné výsledky, a to je nepopierateľné.

Marek Toman

SEO RANKUJ mi poskytlo taký kvalitný produkt a služby, že ich odporúčam všetkým svojim obchodným partnerom.

Peter Szabó

Dostali sme sa na prvú alebo druhú stránku s výsledkami vyhľadávania pre viac ako 1 000 neznačkových kľúčových slov súvisiacich s našim odvetvím. Návštevnosť našich webových stránok sa za posledných 12 mesiacov viac ako zdvojnásobila, takže spoločnosť SEOrankuj odviedla vynikajúcu prácu.

Spoločnosť na hubenie škodcov

Sme veľmi malá spoločnosť máme menej ako 10 zamestnancov a vďaka zdravému výsledku nás drží spoločnosť SEO rankuj. Personál je úžasný a chápe naše potreby. Najlepší krok, ktorý sme urobili.

Pavel Dúbravík

Sme neuveriteľne spokojní s umiestnením, ktoré pre nás SEO Rankuj dosiahlo. Bez nich by sme to nedokázali. SEO Rankuj. je pre nás obrovským prínosom v oblasti SEO a marketingu a odporučil by som ich každému podnikaniu, ktoré chce rásť a posilňovať svoju online prítomnosť.

Andrej Solava

Som šťastný SEO klient. Sme malá firma (menej ako 20 zamestnancov) a v minulosti sme minuli každý mesiac tisíce € na nie príliš najlepšie spoločnosti zaoberajúce sa vyhľadávačmi. V deň, keď som sa rozhodol pre seorankuj.sk, sme každý deň získavali len okolo 5-10 jedinečných návštevníkov z vyhľadávacích nástrojov. Dnes, 14 mesiacov po tom, čo som sa zaregistroval do seorankuj.sk, máme každý deň viac ako 600 jedinečných návštevníkov z vyhľadávacích nástrojov a môj hrubý predaj sa zvýšil o 185%. Len 5 slov. ICH SLUŽBY STOJA ZA KAŽDÝ CENT.

{"video_url":"false"}